Про нас

В клініці абдомінальної хірургії Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” виконуються всі види планових та ургентних оперативних втручань в області абдомінальної хірургії. Більш ніж 90 % всіх операцій проводяться лапароскопічним доступом. Дана хірургічна методика дозволяє звести до мінімуму можливість післяопераційних ускладнень, значно скорочує строки перебування в клініці та відновний і реабілітаційний періоди.

Хірургічний стаціонар в клініці надає широкий спектр послуг з оперативного лікування захворювань різної складності з подальшим спостереженням за станом здоров'я пацієнтів. У нас надається хірургічна допомога в поєднанні з консультуванням фахівців різних вузьких профілів. Лікарі всіх відділень клініки тісно взаємодіють один з одним, забезпечуючи багатопрофільний, мультидисциплінарний підхід в лікуванні. У хірургічному стаціонарі клініки можливе надання як планової, так і ургентної (екстреної) медичної оперативної допомоги 24/7.

Присутність хірурга, який проводив операцію, чуйна опіка лікарів анестезіологів-реаніматологів забезпечить вам абсолютний спокій і швидке одужання. У нашому стаціонарі вам забезпечено проведення всіх необхідних процедур на найвищому рівні, дбайливий догляд і увагу медсестер.

Наші лікарі

У нас працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи