Амбулаторно

Клініка спеціалізується на наданні хірургічної допомоги в амбулаторних умовах, без необхідності в госпіталізації. Необхідні втручання виконуються за технологією «хірургія одного дня» в умовах амбулаторної операційної або хірургічної перев'язочній, оснащених сучасними хірургічними установками для проведення малоінвазивних операцій. Це дозволяє не тільки швидко провести необхідну маніпуляцію, але і мінімізувати час післяопераційного відновлення.
 

Хірургія одного дня

Амбулаторна хірургія - це не альтернатива стаціонару, а розумне його доповнення. Хірургічна допомога в багатьох випадках не вимагає значного втручання і госпіталізації в стаціонар. Хірургія одного дня сприяє розширенню обсягу оперативних втручань і має певні переваги:

  • повноцінна хірургічна допомога всього за один день;
  • підхід до лікування заснований на застосуванні сприятливих мікрохірургічних технік;
  • повна безпека і безболісність процедур;
  • мінімальний ризик післяопераційних ускладнень;
  • короткий період реабілітації.

Рішення про можливість проведення операції в амбулаторних умовах лікар приймає виходячи з клінічного випадку. Хірургія одного дня здатна швидко і якісно вирішити безліч проблем, пов'язаних з усуненням дефектів, патологій або функціональних порушень, отриманих в результаті хвороби або травми. Рівень технічної оснащеності дозволяє нашим фахівцям виконувати навіть найделікатніші і технічно складні хірургічні втручання без необхідності тривалої госпіталізації.
 

Що ми лікуємо

  • хірургічне лікування гнійно-запальних процесів (карбункули, флегмони, фурункули, панариції, абсцеси і т.д.);
  • видалення доброякісних утворень шкіри і підшкірної клітковини (бородавок, атером, папілом, кондилом, атером, ліпом, гемангіом, базаліом і т.д.);