Новини
Останні новини нашої клініки та інша актуальна інформація

Склалась думка, що у військовому госпіталі міста Києва з початком бойових дій на сході
України проводиться лікування тільки військового контингенту.
Нагадуємо !!!
В клініці абдомінальної хірургії проводиться лікування не тільки військових хворих, а також цивільного населення. Активно запрошуємо всіх бажаючих пройти обстеження та лікування.

Хочемо представити клінічний випадок: лікування хворої з післяопераційним абсцесом черевної порожнини.

Пацієнтка 1989 року народження, госпіталізована в клініку абдомінальної хірургії з діагнозом абсцес підпечінкового простору.

З анамнезу: прооперована в лікарні за місцем проживання з приводу ЖКХ. Гангренозно-перфоративного холециститу, розлитого жовчного перитоніту. Виконано діагностична лапароскопія, ревізія, лапаротомія, відкрита холецистектомія, санація та дренування черевної порожнини. Виписана з відділення на 22 добу в задовільному стані. Через два тижні після  виписки хвора відмітила підвищення температури тіла до 38 С, виражену загальну слабкість. На контрольному УЗД виявлено два рідинних скупчення в ділянці видаленого жовчного міхура до 60 см3 ,  під правою часткою печінки до 300 см3, які сполучаються між собою. 

Хворій виконано пункція та дренування рідинного утворення під контролем УЗД – отримано до 500 мл рідкого гнояка. Після проведеного лікування в задовільному стані хвора виписана додому на 3 добу. 

В нашій клініці проведено екстрене оперативне втручання пацієнту з метастатичним ураженням тонкої кишки ускладненої її перфорацією та розлитим перитонітом. Хворому виконано циторедуктивна операція, основна складність була у видаленні метастатичного ураження в ділянці воріт печінки. Яка була успішно виконана д.м.н. членом-кореспондентом НАМН України І.П. Хоменко.

Хочемо зазначити, що пацієнт неодноразово звертався до інших лікувальних закладів, де хворому було відмовлено в лікування у зв’язку з інкурабельним випадком. 

    Пацієнт продовжує лікування в реанімаційному  відділенні, де виконуються весь комплекс лікування направлений на стабілізацію стану хворого